Jak vybrat nejlepší party stan poradí TENTino.cz

Hledáte party stan pro vaše příští venkovní akce? Nebojte se, nejste sami. Vybrat ten ideální party stan není tak snadné, jak se může zdát – a právě proto jsme si pro vás ve spolupráci s odborníky z TENTino.cz připravili několik tipů, jak postupovat a podle čeho vybírat tak, aby vám stan perfektně sedl.

Velikost a kapacita

Prvním faktorem, který byste měli zvážit, je velikost a kapacita party stanu. Spočítejte si pozvané hosty a pronajměte si stan s drobnou rezervou, abyste v něm nebyli namačkaní, kdyby náhodou začalo lít a museli jste se všichni najednou běžet schovat. Počítejte s tím, že každá osoba potřebuje cca 0,5-0,75 m² prostoru – pro skupinu 10 lidí tedy budete potřebovat stan o velikosti alespoň 5-7,5 m².

Materiál a kvalita

Vyberte si party stan z kvalitního materiálu, který je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Aby vydržel i vítr a silný déšť, případně i kroupy. Jestliže chcete ušetřit a pronajmout levnější, méně kvalitní stan, podívejte se raději vždy na předpověď počasí. Velmi levné kousky by silnější bouřku nemusely zvládnout.

Konstrukce

Čím pevnější konstrukce, tím lepší. Prohlédněte si stan pořádně, než ho zaplatíte, a zkontrolujte si, jestli mu dobře drží nohy a jestli se nikde neláme/neohýbá. Zároveň ale myslete i na váhu materiálu, abyste ho na místě byli schopní postavit.

Snadná montáž a demontáž

Zeptejte se prodejce, jak se stan montuje a demontuje a jak dlouho to trvá. Nechcete se stanem strávit tři hodiny. Čím jednodušší je montáž, tím rychleji budete mít party připravenou a zároveň tím snižujete riziko, že ho při instalaci poničíte a budete muset platit za opravu.

Design a styl

Většina party stanů vypadá stejně – bílý obdélník na vysokých kovových nohách. Existují ale i různé designové varianty, za které si sice připlatíte, ale dokážou vaši party pozvednout o několik úrovní nahoru. Když zvolíte krásný designový stan a sladíte k němu zbytek výzdoby, zaručeně tím hostům seberete dech.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.